Cennik

Szanowni Pacjenci,

Miło nam poinformować, że zgodnie z naszą misją i w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, nasi doświadczeni lekarze stosują materiały i sprzęt tylko renomowanych i sprawdzonych producentów. Wszystkie prace protetyczne wykonujemy we współpracy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi, dzięki czemu jakość idzie w parze z estetyką uśmiechów naszych pacjentów. W całym procesie leczenia otaczamy naszych pacjentów troską i opieką, aby czuli się maksymalnie komfortowo.

Oferujemy dogodne formy płatności – gotówka, karty płatnicze, przelew, atrakcyjnie oprocentowane Mediraty.

Cennik naszej kompleksowej oferty usług znajduje się poniżej:

Pierwsza wizyta i konsultacja

W Smile Dentica każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Aby spełnić twoje oczekiwania oraz zapewnić ci najlepsze efekty leczenia zapraszamy Ciebie na 30-minutową wizytę diagnostyczną, podczas której lekarz dokona przeglądu Twojej jamy ustnej, przeprowadzi z Tobą wywiad, a także odpowie na Twoje pytania. Na miejscu, w cenie wizyty zostaną wykonane wszystkie niezbędne zdjęcia RTG. Na podstawie zebranych w ten sposób informacji lekarz ustali z Tobą kompleksowy plan leczenia z harmonogramem zabiegów, przybliżonym czasem leczenia oraz kosztorysem.

 • Wizyta diagnostyczna z planem leczenia: 200zł
 • Zdjęcie panoramiczne: 100zł

Profilaktyka

Nawet najbardziej dokładna i regularna higiena jamy ustnej nie daje pełnej ochrony przed przebarwieniami, kamieniem nazębnym oraz próchnicą. Skutecznym uzupełnieniem domowej profilaktyki jest zabieg higienizacyjny. W naszej klinice, podczas takiej wizyty dyplomowana higienistka przeprowadzi instruktaż higieny jamy ustnej, a następnie za pomocą ultradźwięków i piaskarki stomatologicznej usunie: kamień, osady powierzchniowe oraz bakteryjną płytkę nazębną. W efekcie zęby staną się bielsze i bardziej odporne na działania szkodliwych kwasów i drobnoustrojów, a szkliwo oraz dziąsła mocniejsze. Zabieg zakończy się polerowaniem oraz fluoryzacją w celu zapewnienia dłuższej trwałości efektów zabiegu.

 • Fluoryzacja-lakierowanie (2 łuki): 220zł
 • Usuwanie kamienia z polerowaniem (2 łuki): 280zł
 • Piaskowanie (2 łuki): 280zł
 • Kompleksowy zabieg higienizacja (2 łuki) z instruktażem higieny jamy ustnej: 370zł

DYPLOMOWANE HIGIENISTKI

Ewelina Lelowska

Katarzyna Kons

Stomatologia zachowawcza

Próchnica jest to choroba, która atakuje tkanki zeba przez płytkę nazębną. Nieleczona może prowadzić to wielu powikłań również poza jamą ustną. Zabieg polega na usunięciu chorej tkanki zęba, a następnie uzupełnieniu ubytku materiałem kompozytowym. W Smile Dentica lekarze korzystają wyłącznie z wysokiej jakości materiałów kompozytowych, które idealnie odwzorowują anatomię i estetykę zęba. W razie potrzeby, leczenie odbywa się pod mikroskopem, co gwarantuje wysoką precyzję pracy lekarza. Korzystając z koferdamu zapewnia się pełną suchość – optymalne warunki do podjęcia leczenia.

 • Wypełnienie kompozytowe: od 270zł

NASI SPECJALIŚCI

Zuzanna Potoczek

Paulina Armatys

Leczenie kanałowe (endodoncja)

Leczenie kanałowe polega na usunięciu zainfekowanej miazgi z komory oraz kanałów korzeniowych. W tym zabiegu niezwykle ważne jest dokładne oczyszczenie, opłukanie oraz zdezynfekowanie wewnętrznych ścian każdego kanału. W Smile Dentica pracują bardzo doświadczeni specjaliści w dziedzinie endodoncji. Trafiają do nas pacjenci z najbardziej skomplikowanymi przypadkami z całego Krakowa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej diagnostyki oraz mikroskopu leczenie endodontyczne w naszej klinice przynosi bardzo pozytywne i trwałe efekty.

 • Leczenie kanałowe: od 900zł
 • Usunięcie złamanego narzędzia: od 300zł

NASI SPECJALIŚCI

Grażyna Bochenek

Agnieszka Nikonczuk

Joanna Krok-Ziółkowska

Protetyka

Dokładamy szczególnej staranności, aby prace protetyczne W Smile Dentica były najwyższej jakości. Od lat współpracujemy z wysoko wyspecjalizowanymi i sprawdzonymi pracowniami protetycznymi. Protetyka obok endodoncji mikroskopowej jest jedną z najmocniejszych stron naszej kliniki. Nasz personel medyczny posiada długoletnie doświadczenie zarówno praktyczne, jak i akademickie w tej dziedzinie.

 • Korona porcelanowa na metalu: 1 500zł
 • Odbudowa zęba na włóknie szklanym: 600zł
 • Inlay/Onlay/Overlay kompozytowy: 1050zł

NASI SPECJALIŚCI

Grażyna Bochenek

Agnieszka Nikonczuk

Periodentologia

W Smile Dentica pomogliśmy już wielu pacjentom z chorobami przyzębia oraz błony śluzowej jamy ustnej. Nasi lekarze, dzięki swojemu doświadczeniu oraz wiedzy są gwarancją profesjonalnej opieki periodontologicznej

 • Konsultacja specjalistyczna periodontologiczna: 250zł
 • skaling poddziąsłowy ultradżwiękami EMS 1/2 łuku: od 260zł

NASI SPECJALIŚCI

Chirurgia

Należy pamiętać, że decyzja o usunięciu zęba jest nieodwracalna. Dlatego każde usunięcie zęba powinno być poprzedzone dokładnym wywiadem lekarza z pacjentem oraz skrupulatnie zaplanowane. W Smile-Dentica wszystkie ekstrakcje wykonywane są przez jednego specjalistę posiadającego duże doświadczenie w chirurgii stomatologicznej od ekstrakcji prostych do bardziej skomplikowanych ekstrakcji zębów zatrzymanych. W naszej klinice usuwamy zęby bezboleśnie stosując skuteczne znieczulenie.

 • Usunięcie zęba: od 350zł

NASI SPECJALIŚCI

Rafał Kazanecki

Implanty

Implant stanowi alternatywę dla rozwiązań protetycznych, takich jak korony oraz mosty. Implantologia jest to bardzo nowoczesna i bezpieczna metoda przywracająca zdrowy uśmiech. W naszej klinice korzystamy z implantów najwyższej jakości, które posiadają dożywotnią gwarancję. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez doświadczonego implantolog

 • Implant: od 3 400zł
 • Korona na implancie: od 2 500 zł

NASI SPECJALIŚCI

Emil Sułek

Stomatologia estetyczna

Wybielanie zębów jest całkowicie bezpieczne dla szkliwa. Zabieg ten umożliwia rozjaśnienie zębów, a także usunięcie nieestetycznych przebarwień. Dzięki temu zęby stają się zdecydowanie bielsze

 • Wybielanie 2 łuki: od 1000zł

Stomatologia dziecięca

W stomatologii dziecięcej odpowiednie podejście do najmłodszych pacjentów jest kluczowe. Umiejętność zdobycia zaufania przez lekarza u dziecka przełoży się nie tylko na skuteczność leczenia, ale i stosunek młodego człowieka do dentysty na lata. W Smile Dentica nasi lekarze doskonale to rozumieją.

 • Wizyta adaptacyjna: od 230zł
 • Wypełnienie w zębie mlecznym: od 300
 • Usunięcie zęba mlecznego: 270zł