O nas

Jesteśmy zgranym zespołem – nie tylko lekarzy, ale również przyjaciół! Potrafimy i lubimy ze sobą pracować, co przynosi pozytywne efekty w postaci już tysięcy zadowolonych Pacjentów, głównie mieszkańców Czyżyn oraz Nowej Huty. Uzupełniając się nawzajem, oferujemy szeroki zakres kompetencji w różnych dziedzinach, takich jak: endodoncja mikroskopowa, protetyka,  implantologia, chirurgia, ortodoncja, profilaktyka i estetyka, leczenie zachowawcze oraz stomatologia dziecięca (patrz zakładka „OFERTA”).

Każdy z nas przemierzył indywidualną drogę, aby dziś być częścią zespołu specjalistów, podążającym w jednym celu – sprawić piękny i zdrowy uśmiech na twarzach naszych pacjentów.
Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, kto przekracza próg centrum stomatologii Smile Dentica, czuł się bezpiecznie, powierzając nam swoje zdrowie oraz zaufanie. Rozumiemy, że wizyta u dentysty bywa stresującym doświadczeniem, dlatego dbamy o komfort zarówno dorosłych jak i tych najmłodszych Pacjentów.

Korzystamy z zaawansowanego sprzętu dentystycznego podążając za rozwojem stomatologii. Nie ustajemy w podnoszeniu swoich kwalifikacji, a nabytą wiedzę wykorzystujemy na co dzień, zarówno w standardowych jak i bardziej skomplikowanych przypadkach. Swoją pracę opieramy o najwyższy poziom staranności i dbałości w realizacji świadczonych usług. Troska o zdrowie, a także szacunek do każdej osoby jest dla nas priorytetem. Jesteśmy nastawieni na drugiego człowieka, chcąc dać z siebie to, co wypracowaliśmy najlepszego.

Czekamy na Ciebie na osiedlu Avia 5 na Czyżynach, w gabinecie stomatologicznym Smile Dentica, gdzie służymy pomocą!