Nasi specjaliści

Grażyna Bochenek Smile Dentica

lek. stom. Grażyna Bochenek

endodoncja mikroskopowa, protetyka

Godziny przyjęć

pon-czw: 09:00-14:00

piątek: 09:00-12:00

Moje zamiłowanie do stomatologii sięga czasów, kiedy byłam jeszcze nastolatką. Wówczas narodziło się marzenie o pozostaniu stomatologiem. Dziś jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, a także tą samą młodzieńczą pasją.

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizuję się w endodoncji mikroskopowej (leczenie kanałowe, usuwanie złamanych narzędzi) oraz stomatologii estetycznej. Regularnie uczestniczę w kursach oraz konferencjach stomatologicznych zapoznając się z nowymi metodami i trendami w branży, która rozwija się bardzo dynamicznie.

Agnieszka Nikonczuk, stomatolog, Czyżyny, Kraków

lek. stom. Agnieszka Nikonczuk

specjalizacja: stomatologia zachowawcza z endodoncją

zajmuje się: endodoncja mikroskopowa, stomatologia zachowawcza i dziecięca

Godziny przyjęć

wtorek: 09:00-14:00

piątek: 09:00-14:00

W roku 2019 ukończyłam kilkuletnie szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Wybierając zawód moje myśli zawsze kierowały się w stronę branży medycznej. Stomatologia pozwala szybko dostrzegać namacalne efekty pracy w postaci podniesienia komfortu życia pacjentów.
Z perspektywy czasu wiem, że to był strzał w dziesiątkę – moją największą satysfakcją są zadowoleni i regularnie wracający pacjenci. Jednocześnie to właśnie oni stawiają przede mną nowe wyzwania, co pozwala na weryfikację i surową ocenę mojej pracy.

W tej branży uczymy się całe życie. Postęp nauki wymaga od nas bycia na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, trendami i technikami pracy, co wymaga regularnego kształcenia, szkoleń, kursów. Jestem zdania, że od siebie należy wymagać więcej niż od innych.

Staram się dbać o to, by czas zawodowy i prywatny dzielić sprawiedliwie, nie zapominać o rodzinie, spędzać z bliskimi jak najwięcej czasu. Mieszkając w Krakowie nie można narzekać na nudę. Nawet z małym dzieckiem, które samo w sobie jest mocno absorbujące, dobra organizacja potrafi rozwiązać problem braku czasu. Gdy uda mi się znaleźć chwilę dla siebie, uczestniczę w zajęciach jogi, warsztatach psychologicznych, chodzę na basen, lubię też odwiedzać lokalne centra kultury. Wieczorami lubię obejrzeć dobry serial, grać w gry fabularne.

Zuzanna Potoczek, stomatolog, Kraków

lek. stom. Zuzanna Potoczek

ortodoncja dzieci i młodzieży, stomatologia zachowawcza

Godziny przyjęć

poniedziałek: 14:00-20:00

wtorek: 09:00-14:00

czwartek: 14:00-20:00

Stomatologia to fantastyczny zawód, w którym mogę obdarować pacjentów czymś bardzo cennym, czyli zdrowiem i uśmiechem. Wierzę że dzięki mojemu zaangażowaniu niejedna osoba polubi wizyty u dentysty i zadba o swój uśmiech.

Aktualnie moje zainteresowania zawodowe skierowałam ku ortodoncji. Zajmuję się leczeniem ortodontycznym dzieci i młodzieży. W swojej pracy zwracam uwagę nie tylko na prawidłowe ustawienie zębów, ale także na stabilną okluzję i odpowiednią funkcję języka.

W gabinecie Smile Dentica zajmuję się także stomatologią zachowawczą oraz pedodoncją. Zawsze znajduję czas na rozmowę z pacjentem, staram się dokładnie przedstawić zakres problemów oraz plan leczenia, tak aby był on w pełni zrozumiały.

Poza pracą być może spotkasz mnie z bliskimi na jednym z górskich szlaków, w lasach Beskidu Sądeckiego, na rowerach w Dolinkach Krakowskich, lub kajakach na Mazurach. Jestem fanką planszówek, muzyki filmowej i czarnej herbaty w ulubionym kubku.

lek. stom. Rafał Kazanecki

chirurgia, endodoncja mikroskopowa

Godziny przyjęć

poniedziałek: 14:00-20:00

środa: 14:00-20:00

czwartek: 09:00-14:00

Ponieważ łączy w sobie medycynę, zdolności manualne oraz możliwość pomocy ludziom 😉

Pasjonuję się szczególnie chirurgią stomatologiczną. Każdą ekstrakcję traktuję jako kolejne wyzwanie i staram się, aby moi pacjenci czuli się komfortowo, nawet przy najtrudniejszych zabiegach

Kiedy nie jestem w gabinecie najłatwiej spotkać mnie na torze samochodowym lub sali treningowej. Cenię dobrą muzykę i uwielbiam podróżować 😉

lek. stom. Joanna Krok-Ziółkowska

stomatologia zachowawcza, endodoncja

Godziny przyjęć

poniedziałek: 09:00-14:00

wtorek: 14:00-20:00

środa: 14:00-20:00

Pierwsze kroki (dosłownie i w przenośni ;)) stawiałam w gabinecie mamy i już wtedy marzyłam, że kiedyś też zostanę stomatologiem. Od lat leczę pacjentów, zarówno dorosłych jak i dzieci, wciąż z tą samą ciekawością i pasją. Nie może być inaczej, skoro na koniec widzę ich szeroki uśmiech.

Ukończyłam Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej, dziecięcej i estetycznej oraz leczeniu endodontycznym. Stomatologia to wyjątkowa dziedzina, wymagająca ciągłego rozwoju, dlatego śledzę najnowsze trendy i każdego roku uczestniczę w licznych kursach praktycznych i sympozjach naukowych.

Mimo, że to praca jest moją największą pasją, staram się znaleźć czas również na inne przyjemności. Dobra książka i film, muzyka – zwłaszcza

„na żywo”, ale też joga, pilates i długie spacery bulwarami wiślanymi. A zimą, jeśli tylko warunki pozwalają – narty.

 

lek. stom. Emil Sułek

implantologia, chirurgia

Godziny przyjęć

wizyty umawiane indywidualnie

Anna Jurkowska, stomatolog, Kraków

lek. stom. Anna Jurkowska

periodontologia

Godziny przyjęć

środa: 09:00-14:00

lek. stom. Paulina Armatys

stomatologia zachowawcza, chirurgia

Godziny przyjęć

wtorek: 14:00-20:00

piątek: 14:00-20:00

Odkad pamiętam marzyłam o wykonywaniu tego zawodu. Jest to dziedzina medycyny, która wymaga rozumienia potrzeb pacjenta, umiejętności interpersonalnych, a także manualnych.

Szczególnym zainteresowaniem darzę chirurgię stomatologiczną oraz endododoncję. Stale poszerzam swoją wiedzę głównie w tych dziedzinach stomatologii, dbając o dobro, komfort, satysfakcję i uśmiech moich pacjentów.

Uwielbiam podróżować i poznawać nowe miejsca. Długie spacery, pilates, pływanie są dla mnie aktywną formą wypoczynku, zaś film, muzyka czy dobra książka – tą bardziej leniwą 😉

Anna Sierant-Hohendorff, stomatolog, Czyżyny, Kraków

lek. Anna Sierant – Hohendorff

medycyna estetyczna

Godziny przyjęć

sobota: 9:00-14:00

Medycyna estetyczna w odróżnieniu od chirurgii plastycznej pozwala w sposób mało inwazyjny, bez konieczności hospitalizacji, zniwelować drobne mankamenty urody oraz zatrzymać proces starzenia. Przekłada się to na poprawę jakości życia pacjentów i satysfakcję z własnego wyglądu. Stomatologia i medycyna estetyczna to dwie dopełniające się dziedziny medycyny. Niedostatki natury estetycznej w obrębie twarzy mogą zostać skutecznie rozwiązane dzięki połączeniu leczenia stomatologicznego(zachowawczego, protetycznego, ortodontycznego) i medycyny estetycznej.

Wpływając na wygląd człowieka, poprawiając mankamenty jego urody niejednokrotnie uzdrawiamy nie tylko jego ciało, ale również duszę. Staram się odzyskać piękno i harmonię twarzy zaczynając od skóry na uśmiechu kończąc.
Poczucie estetyki, precyzja wykonywanych zabiegów oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w licznych szkoleniach pozwalają uzyskać naturalny, pozbawiony sztuczności efekt zabiegów i zahamować proces starzenia. Staram się odzyskać piękno i harmonię twarzy zaczynając od skóry na uśmiechu kończąc.

Moją pasją są podróże w odległe zakątki świata, wędrówki górskie i jazda na rowerze. Co mogę zakwalifikować do osobistych osiągnięć związanych z podróżami? Zdobycie najwyższego wulkanu Azji, zaliczanego do korony wulkanów ziemi, znajdującego się w Iranie (Damavand 5610 m. n. p. m.).

Ewelina Lelowska

higienistka stomatologiczna

Godziny przyjęć

piątek: 14:00-20:00

Paulina Profic, Smile Dentica, Kraków

Paulina Biela

higienistka stomatologiczna

Decyzja o podjęciu nauki na kierunku „asystentka stomatologiczna” była bardzo spontaniczna. Tak naprawdę jeszcze przy zapisach do szkoły, nie byłam do końca przekonana czy to dobry pomysł. Dziś natomiast wiem, że to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu!

Ponieważ praca wyraża mój charakter, tym samym stała się dla mnie wielką radością. Uważam, że jestem osobą wzbudzającą zaufanie, dlatego rozmawiając z pacjentami, staram się by na chwile zapomnieli o ewentualnym lęku związanym z wizytą – że za chwilę usiądą na fotelu dentystycznym.
Jestem konsekwentna, sumienna i empatyczna, co w mojej pracy uważam za ważne cechy. Odpowiadam nie tylko za siebie, ale także wspieram pracę stomatologa i troszczę się o Pacjenta. Nie zapominam też o współpracy z całym zespołem gabinetu, gdyż cenię miłą atmosferę w pracy.

Moje hobby to sport, gównie siatkówka oraz piłka ręczna. W wolnej chwili relaksuje się słuchając muzyki.

Poza pracą – choć nadal w klimacie stomatologii – powadze wizyty adaptacyjne tzw. pogadanki w przedszkolach dla dzieci i uświadamiam ich jak ważna jest codzienna higiena jamy ustnej.

Monika Scelina

Monika Scelina-Rajkowska

specjalistka ds. obsługi pacjenta i marketingu

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Zarządzanie Międzynarodowe. Do branży medycznej trafiłam zupełnie przypadkowo w 2006r. rozpoczynając pracę w Central Middlesex Hospital w Londynie, jako koordynator oddziału. Praca ta była na tyle satysfakcjonująca, że postanowiłam kontynuować swoje zawodowe doświadczenie po powrocie do Polski właśnie w tym kierunku.

Praca w środowisku medycznym wiąże się z tematyką zdrowotną, którą zawsze się interesowałam. Systematyczne pogłębianie wiedzy z zakresu stomatologii i ogólnie zdrowia sprawia, że praca jest ciekawa i pozwala ciągle się rozwijać. Staram się zachęcać wszystkich do zapoznania się z tematyką stomatologiczną pisząc regularnie posty na naszej stronnie na Facebooku.
Uważam, że Pacjent powinien być zadowolony nie tylko z samego przebiegu leczenia, ale również z tego co „przed” i „po”, dlatego do wszelkich spraw organizacyjnych dotyczących wizyt naszych Pacjentów podchodzę bardzo indywidualnie.

Najchętniej spędzam czas aktywnie. Relaksuję się przede wszystkim pływając, podczas wycieczek rowerowych, czy praktykując jogę, co świetnie pomaga zachować wewnętrzną równowagę w dzisiejszym szybkim tempie życia. Uwielbiam też kreatywnie spędzać czas z moimi dziećmi, które są dla mnie źródłem radości i niezliczonych inspiracji.